Lhotka n. B. – Huslenky 2:0 (2:0)

V neděli 1.5. Huslenky zajížděly do Lhotky nad Bečvou, se kterou svádějí boj o záchranu, takže to byl opět zápas o šest bodů. Bohužel hosté do zápasu nevstoupili vůbec dobře. Lhotka do špatně sehrané obrany vjížděla jako nůž do másla. První dvě obrovské šance se podařilo ještě Hučíkovi chytit, ale na dalších dvou si domácí dali více záležet a proměnili je (2:0). Huslenky bez své opory Tomáše Zádilského nebyly schopny v útoku nic vymyslet. Největší příležitost měli huslenští až na konci poločasu, ale Brhlík ji nezužitkoval. V druhém poločase hosté získali velkou územní převahu, ale Lhotka poctivě bránila a nepřipustila žádnou změnu skóre, a tak Huslenky stále čekají na výhru a stále musí bojovat o záchranu v okresním přeboru.