Do sezony 2017-18 se změnami

Sezonu 2016-17 máme zdárně zasebou a s vyjímkou týmu dorostu ji lze považovat za relativně úspěšnou.Týmy mužů i mladších žáků zakončili sezonu v klidném středu tabulky schodně se ziskem 33 bodů,když muži skončili na 8 místě (z 16 zápasů 11 výher 15 proher skore 49:68) a ml.žáci 6.místo (z 18 zápasů 10 výher 8 proher skore 95:51).Tým dorostu dokázal za celou sezonu vyhrát pouze dva zápasy.V posledních osmi jarních zápasůech se jen v polovině dokázali sejít v plném počtu a k poslednímu zápasu pak ani pro malý počet hráčů nenastoupili.

Největší změnou do nové sezony 2017-18 tak bude zrušení týmu dorostu a naopak znovuzaložení týmu mužů „B“,který bude hrát nejnižší IV.třídu.Kostru tohoto týmu budou tvořit zbylí hráči zrušeného dorostu které doplní starší již neaktivní hráči.

Místo ml.žáků bude letos nově přihlášen tým starších žáků,opět se bude jednat o sdružený tým s Hovězím,tito však letos budou hrát i trénovat na Hovězí.

Do nové sozony nám přibude ještě jeden zcela nový tým,přihlášen do soutěže bude tým starší přípravky,souběžně s ním pak budou trénovat mladší děti věkem spadající ještě do kategorie mladší přípravka.V případě setrvání jejich zájmu by pak jejich tým byl přihlášen do soutěže pro jarní část(tato kategorie hraje podzim i jaro samostatně).

Změny nastanou i na trenérských postech,odstoupivšího trenéra mužů Petra Tydlačku nahradí David Pisklák.Tým mužů „B“ povedou Mazáč Jan a Daňa René a přípravky pak Januš Zbyněk a Tydlačka Pavel.

Tak ať je sezona 2017-18 ještě úspěšnější než ta loňská.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *