Posun na první místo tabulky

V letošní sezoně se nám zatím nadmíru daří a po čtyřech kolech (osmi zápasech) jsme se dokonce, s 16 body  vyšvihli do čela tabulky.V posledním kole jsem v pěkném zápase  nejprve remizovali 2:2 s Jethrem Zašová.Hrálo se v hodně vysokém tempu s šancemi na obou stranách z nichž jsme dokázali dvě využít a vedli tak 2:0.Náskok jsme bohužel neurželi a trochu smolně o něj přišli a museli se tak spokojit s remízou.Štěstí se k nám naopak přiklonilo v druhém zápase s týmem 1. FC.Horní Bečva,když jsme vítěznou branku na 5:4 vstřelili v poslední sekundě zápasu .Tento zápas už tak líbivý nebyl,hrálo se v o dost pomalejším tempu a tentokrát jsme to byli my kdo tahal od začátku za kratší konec a museli jsme dotahovat náskok soupeře. I když jsme v tomto zápase podali o poznání horší výkon než v tom prvním,přesto jsme se nakonec radovali z výhry.Několik málo sekund před koncem po nepřesné střele soupeře, náš brankář(Hučík Marek) bleskurychle a hlavně přesně vyhodil míč na Michala Brhlíka,který společně se závěrečným klaksonem urval výhru na naši stranu.Díky souhře výsledků v dalších zápasech jsme se tak dostali na první místo,nutno však dodat,že tabulka je nesmírně vyrovnaná a od pátého místa nás dělí pouhé dva body.

Další kolo se mělo hrát 20.1 bylo však přesunuto na konec února.Příští kolo nás tak čeká 28.1,což není zrovna moc ideální termín. Už jen tím,že se bude hrát brzy ráno,odjezd bude před půl sedmou,ale hlavně tento víkend nás  v pátek (26.1)čeká sportovní ples,tak snad  to na hráčích nezanechá velké následky a dostanou do neděle v pořádku domů.

Huslenky – Jethro Zašová : 2 : 2

Branky: Fojtů Štěpán (Baletka Ondra), Brhlík Michal (Fojtů Michal) – Ondřej J., Trtík B.

Huslenky – 1.FC H.Bečva : 5 : 4

Branky: 2x Fojtů Michal( Fojtů Štěpán,Brhlík Michal), Fojtů Štěpán (Fojtů Michal), Karlík Michal (Bláha Petr), Brhlík Michal (Hučík Marek) – Nezmar D., Juřík M., Lipka A., Krpelík R.

Sestava: Hučík Marek- Bláha Petr, Karlík Michal, Zajíček Pavel, Brhlík Michal, Fojtů Michal, Fojtů Štěpán, Baletka Ondra, Mazáč Jan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *