Krhová“B“- Huslenky“B“: 0-3

Povedený víkend jsme začli výhrou 3:0 na hřišti silné Krhové. K vítězství výrazně přispěla posila z A-čka Baletka Ondrěj, který vstřelil dvě branky, tu první v 16.minutě po chybě domácího brankáře, na 2:0 pak zvyšoval ve 31 minutě Štěpán Fojtů. V první půli jsme byli lepším týmem a domácí prakticky do ničeho nepustili.Do druhého poločasu domácí nasadili tři nové hráče (z A-týmu) a začali mít navrch. Jejich místy až drtivý tlak jsme naštěstí přečkali a když v 65 minutě z brejku vstřelil svou druhou branku v zápase Ondra Baletka domácí rezignovali a bylo po zápase.

Krhová“B“ – Huslenky“B“ : 0 – 3       Branky: 2x Baletka Ondřej, Fojtů Štěpán

Sestava: Frýdl Karel- Maloušek Ondřej, Chrástecký Radomír, Tadlačka Tomáš, Gargulák Jiří, Šimara Adam, Januš Daniel, Mikulenka Jakub, Pisklák David, Fojtů Štěpán, Baletka Ondřej

Střídali: Brhlík David, Hrbáček Pavel