Huslenky“B“ – Halenkov“B“- 4:2

První zápas ve III.třídě se nám nadmíru vyvedl. Hosté se sice ujali po ojedinělé akci vedení, ale to bylo z jejich strany v prvním poločase vše. Měli jsme daleko více ze hry, vytvořili si hodně šancí a dvě z nich jsme dokázali proměnit. Po brankách Petra Obra a Ondry Pokorného jsme tak do poločasu vedli 2:1. V druhé půli jsme pokračovali v dobrém výkonu přidali další dvě branky a zdálo se být rozhodnuto. Hosté se však nevzdalli. Také oni se střelecky prosadili, snížili na 4:2 a od té chvíle jich bylo plné hřiště. Poslední minuty zápasu se hrálo převážně před naší branou, další branku už ale vstřelit nedokázali a my tak uhájili velmi cenné vítězství.

Huslenky“B“ – Halenkov“B“- 4:2 (2:1)

Branky: 2x Pokorný Ondřej, Obr Petr, Šimara Adam

Sestava: Pončík Patrik: Helis Tomáš, Obr Petr, Tydlačka Tomáš, Brhlík David, Fojtů Michal, Januš Daniel, Januš Zbyněk, Šimara Adam, Pokorný Ondřej, Fojtů Štěpán

Střídali: Václavík Zdeněk, Chovanec Jan, Pokorný Tomáš, Rožnovják Michal