LESKOVEC – HUSLENKY“B“: 3 – 2(p.k)

V zápase proti favoritovi soutěže jsme podali jsme velmi dobrý výkon a nakonec můžeme být i zklamaní že si domů vezeme jen jeden bod. Domácí byli sice opticky více na míče, ale jen po naší dvacítku, do žádných vážnějších šancí jsme je nepustili. Za to my jsme byli vepředu hodně aktivní a šancí jsme si vypracovali opravdu hodně, ale bohužel jsme jich i hodně zahodily. Zejména dvě neproměněné obrovské šance za stavu 0:2, když náš hráč stál sám před brankářem hostů nás nakonec hodně mrzely. V té době už jsme po dvou střelených golech na začátku druhého poločasu vedli 0:2 a třetí branka v síti domácích by nejsíš pojistila naše vítězství. Místo toho domácí vstali z mrtvých a my  jsme se báli o výsledek až do samého konce. Domácí v posledních deseti minutách nakonec dokázali vyrovnat a v penaltovém rozstřelu získat i bonusový bod navíc. I přes ztracenou výhru můžeme být s výkonem našich hráčů spokojeni, jen to proměnování šancí.

LESKOVEC – HUSLENKY“B“: 3 – 2(p.k) (0:0)

Branky: Dajčar, Maček- Pokorný Ondřej, vlastní

Sestava: Frýdl Karel- Helis Tomáš, Januš Radek, Václavík Zdeněk, Tydlačka Vlastimil, Fojtů Michal, Januš Daniel, Brhlík Michal, Pokorný Tomáš, Pokorný Ondřej, Fojtů Štěpán

Střídali: Rožnovják Michal, Januš Zbyněk, Machalec Josef, Blaha Ondřej