3 body ze dvou zápasů i pro naši rezervu

V tomhle zápase jsme měli velké problémy se sestavou a zápas odehráli bez náhradníků, zato hosté točili 17 hráčů a na trávníku to bylo znát. Střelná měla skvělý vstup do zápasu a po 20 minutách to bylo už 0:3, naši hráči se sice snažili, ale na hosty jsme tentokrát neměli, i když prohra o šest branek je krutá.

Huslenky B – Střelná 2:8 (1:4)

Branky: 37. Šimara Adam, 68. Januš Daniel – 4. Daněk, 6., 19., 57., 85. a 89. Žák, 33. Liška, 88.Ohryzek.

Sestava: Frýdl Karek- Helis Tomáš, Píšek Petr, Tydlačka Tomáš, Brhlík David, Václavík Zdeněk, Fojtů Michal, Januš Daniel, Rožnovják Michal, Šimara Adam, Fojtů Štěpán

V Lužné se zrodila nečekaná a velmi šťastná výhra. První poločas bys vyrovnaný a po krásně kopnutém trestňáku Tomáše Helise jsme šli do kabin s vedením 1:0. V druhém poločase nás domácí přitlačili před naši branku, místy měli až drtivý tlak, ale žádnou ze svých šancí ne a ne proměnit. Hlavní zásluhu na tom měl výborně chytající Karel Frýdl. My jsme spoléhali na rychlé a brejky a dva z nich jsme i proměnili. Nejprve zyýšil Ondra Pokorný, za pár minut sice domácí konečně prolomili střeleckou smůlu, když tečovanou střelou snížili na 1:2, ale neradovali se dlouho. O minutu později Adam Šimara proměnil další brejk a bylo hotovo.

Valašská Polanka B – Huslenky B 1:3 (0:1)

Branky: 81. Radim Filgas – 32. Helis Tomáš, 75. Pokorný Ondřej, 83. Šimara Adam.

Sestava: Frýdl Karel- Tydlačka Pavel, Januš Radek, Tydlačka Vlastimil, Hrbáček Vlastimil, Hrbáček Petr, Šimara Adam, Fojtů Michal, Januš Daniel, Helis Tomáš, Pokorný Ondřej

Střídali: Václavík Zdeněk, Rožnovják Michal, Sklář Dominik, Mazáč Petr