Další dvě prohry

Naše střelecká mizérie pokračuje. V dalších dvou zápasech jsme vstřelili pouze jednu branku a po zásluze tak oba zápasy prohráli.

V prvním poločase jsme dostali vždy dvakrát dvě branky v krátkém sledu a to nás položilo. Za stavu 2:0 jsme měli dvě až tři šance, neproměnili jsme. Ve druhém poločase jsme se opět mohli za stavu 4:0 dočkat alespoň čestného úspěchu, ale opět jsme v koncovce neuspěli.

Hutisko-Huslenky: 7:0 (4:0)

Branky: Brhlík D.(vl.), 3x Furiášek, Točány, Křenek, Kučera

Sestava: Pončík Patrik- Václavík Ondřej, Hrbáček Vlastimil, Rýc Martin, Brhlík David, Hrbáček Petr, Pokorný Tomáš, Labaj Lukáš, Pokorný Ondřej, Václavík Zdeněk, Šimara Adam

Střídali: Januš Daniel, Tydlačka Tomáš

Měli jsme sice skvělý začátek zápasu a rychle se ujali vedení, jenže hosté na naši branku zareagovali krásnou střelou zpoza vápna do šibenice. Dvě chyby, po kterých jsme následně inkasovali, nás dostaly do kolen. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale další branku jsme nepřidali a hosté pozorně bránili zasloužené vítězství.

Huslenky-Ústí: 1:3 (1:3)

Branky: Helis Tomáš- Potočný, Michálek,Lukaštík

Sestava: Frýdl Karel- Januš Radek, Vráblík Martin, Obr Petr, Tydlačka Tomáš, Hrbáček Vlastimil, Hrbáček Petr, Blaha Ondřej, Václavík Zdeněk, Labaj Lukáš, Helis Tomáš

Střídali: Brhlík Michal, Pokorný Tomáš, Šimara Adam, Brhlík David