Ze dvou domácích zápasů 3 body

V tomhle zápase jsme dostali školení z produktivity. My jsme své šance nedali, zato hosté ano.

Huslenky B – Valašská Senice 0:4 (0:2)

Branky: 9. a 57. Neuberger, 37. Trochta, 65. Urubek.

Sestava: Frýdl Karel- Brhlík David, Tydlačka Pavel, Tydlačka Tomáš, Tydlačka Vlatimil, Fojtů Michal, Brhlík Michal, Januš Daniel, Rožnovják MichalPokorný Ondřej, Kopecký Tomáš

Střídali: Pokorný Tomáš, Šimara Adam, Václavík Zdeněk, Daňa René

Byl to zápas plný zvratů. Měli jsme dobrý vstup do zápasu a rychle šli do vedení. Od 20. minuty nás soupeř přehrával, ale do konce poločasu jsme udrželi těsné vedení. I na úvod druhého poločasu jsme dali druhou branku na 2:0, ale pak přišly chyby a hosté otočili na 2:3. Závěr zápasu ale opět patřil nám, pět minut před koncem jsme dokázali vyrovnat a v nastaveném čase jsme přidali vítěznou branku.

Huslenky B – Janová 4:3 (1:0)

Branky: 6. Pokorný Ondřej, 52. Fojtů Štěpán, 85. Gargulák Jiří, 92. Tydlačka Vlastimil – 57. a 62. Škrla, 71. Bant.

Sestava: Pončík Patrik- Kopecký Tomáš, Brhlík David, Gargulák Jiří, Tydlačka Vlastimil, Tydlačka Tomáš, Pokorný Tomáš, Fojtů Michal, Januš Daniel, Pokorný Ondřej Daňa René

Střídali: Fojtů Štěpán, Rožnovják Michal, Šimčík Jaroslav, Píšek Petr, Machalec Josef