HUSLENKY“B“ – VELKÁ LHOTA : 3 – 5

Po minulé šťastné výhře v Rožnově se role naprosto obrátili a tentokrát jsme to byli my kdo odešel nešťastně poražen. Velká Lhota se od prvních minut zatáhla hluboko na svoji polovinu, trpělivě bránila v devíti lidech a každou naší chybu v rozehrávce využila k rychlému protiútoku, z kterých nás nakonec dokonale potrestala. My jsme se sice ujali po pěkné kombinaci v 7 minutě vedení, ale s precizní obranou hostí jsme si dále nedokázali poradit, naopak jsme sami inkasovali. Ve 13 minutě využili hosté naši nepřesnou rozehrávku na půli hřiště a proměnili hned svůj první brejk, o deset minut později z prakticky totožné situace přidali druhou branku a do poločasu využili i svou třetí šanci a do kabin se tak šlo za stavu 1:3. Ve druhém poločase jsme hosty opět přikovali před vlastní branku, ale opět jsme sami inkasovali, tentokrát po dalekonosné střele z 25 metrů. Naši hráči se i přesto nevzdali, náš tlak byl obrovský a nakonec jsme dokázali snížit na rozdíl jediné branky, když se v rozmezí 2 minut trefili Januš Zbyněk a Helis Tomáš. Vyrovnání bylo několikrát velmi blízko, ale žádnou branku už jsme nedokázali přidat. Poslední branku utkání naopak dali hosté když se pár minut před koncem po ojedinělé akci a následném rohu prosadil potřetí v zápase jejich nejlepší hráč Lubaj Lukáš.

HUSLENKY“B“ – VELKÁ LHOTA : 3 – 5 (1:3)

Branky: Pokorný Tomáš, Januš Zbyněk, Helis Tomáš – 3x Labaj Lukáš, Zeman R., Kachtík R.

Sestava: Hrbáček Pavel- Tadlačka Pavel, Tydlačka Vlastimil, Tydlačka Tomáš, Gargulák Jiří, Januš Daniel, Pokorný Ondřej, Pokorný Tomáš, Chovanec Jan, Macek Jaroslav, Fojtů Štěpán

Střídali: Helis Tomáš, Januš Zbyněk, Fojtů Michal, Daňa René