Aktuální informaceFotbalMužiVýsledky

Výhru se Študlovem přinesl zlepšený druhý poločas

HUSLENKY- ŠTUDLOV/LIDEČKO „B“: 4-1 ( 1-1)

Branky: Tobola Dominik, Helis Tomáš, Chovanec Jan, Zvonek Patrik – Janošík M.

První poločas se nám moc nevydařil. Měli jsme sice optickou převahu, ale hosté pozorně bránili a do vyložených šancí nás nepouštěli. V 30 minutě jsme se sice ujali vedení když se trefil Dominik Tobola, ale hosté z ojedilé šance těsně před koncem poločasu srovnali na 1:1. Po bouři v kabině jsme v druhé půli výrazně přidali, hosté rezignovali na jakýkoli náznak ofenzivní hry, a už pouze odkopávali míče. I přes jejich urputnou obranu se nám podařilo přidat další tři branky a zaslouženě jsme vyhráli.

Sestava: Rišica Adam- Hrbáček Vlastimil, Helis Tomáš, Tydlačka Tomáš, Helis Tomáš ml., Šimčík Richard, Labaj Lukáš, Václavík Ondra, Šimara Adam, Januš Radek, Tobola Dominik

Srřídali: Brhlík David, Brhlík Michal, Chovanec Jan, Fojtů Michal, Zvonek Patrik, Česnek Radim