Aktuální informaceFotbalMužiVýsledky

Remíza s Liptálem

HUSLENKY – LIPTÁL: 1-1 (0-0)

Branky: Šimara Adam- Obadal Tomáš

Zápas se nevyvíjel úplně podle našich představ, alespoň remízu jsme zachránili až v nastaveném čase. První poločas byl spíše vyčkávací bez větších šancí z obou stran. Opravdový fotbal se začal hrát až od padesáté minuty, kdy se hosté ujali vedení. Po nepochopitelné chybě naší obrany hosté rychle rozehráli a vstělili první branku zápasu. Snažili jsme se o vyrovnání, měli jsme spoustu rohů a závarů břed brankou hostí, ale brankových příležitostí jsme si moc nevytvořili. Zato Liptál hrozil především z brejků a dvakrát mohl svůj náskok zvýšit, ale skvěle je vychytal Adam Rišica. Už se zdálo že tento důležitý zápas prohrajeme. Ve čtvrté minutě nastavení jsme rychle rozehráli standartní situaci a Adam Šimara se trefil přesně k tyči a získali jsme tak nesmírně cenný bod. Nejenže tímto Liptál ztratil naději na prní místo v tabulce, ale vzhledem k tomu, že náš hlavní konkurent Valašská Senice doma nečekaně remizovala s oslabenou Janovou, která mimochodem branku na 3:3 vstřelila také v 94. minutě, jsme  před posledním zápasem sezony i nadále o bod na prvním místě tabulky. V posledním kole budeme hrát v Leskovci, a Valašská Senice v Liptále.

Sestava: Rišica Adam- Hrbáček Vlastimil, Helis Tomáš, Šimčík Richard, Václavík Ondřej, Krňa Marek, Helis Tomáš ml., Fojtů Michal, Šrámek Ondřej, Šimara Adam, Tobola Dominik

Střídali: Koňařík Radek, Tydlačka Tomáš, Rýc Martin, Chovanec Jan, Žárský Ondřej, Baletka Ondřej, Brhlík david