Aktuální informaceFotbalMužiVýsledky

V Leskovci na čepu jedenáctka a postup do okresního přeboru

LESKOVEC – HUSLENKY: 0-11 (0:6)

Branky: 3x Šimčík Richard, 2x Rýc Martin, Šimara Adam, Chovanec Jan, Tobola Dominik, Česnek Radim, Žárský Ondřej, Rišica Adam

Lepší závěr sezony jsme si ani nemohli přát. Od první minuty jsme si šli za vítězstvím a na hrřišti bylo více než patrné který tým je na prvním místě tabulky a který na posledním. Prakticky rozhodnuto už ve dvacáté minutě, kdy jsme vedli 3:0 a byla to už jen otázka konečného skore. Naši hráči si s chutí zastříleli, svůj první hatrick za Huslenky vstřelil Šimčík Richard, poprvé za muže se trfil šestnáctileté Česnek Radim a trefil se dokonce i náš brankář Rišica Adam, který odchytal první poločas a ve druhém naskočil do útoku, druhý poločas pak odchytal Frýdl Karel. V pohodovém temtu jsme dokráčeli k rekordní výhře 11:0 a mohli začít slavit konečné první místo tabulky a po roce i návrat do okresního přeboru.

Sestava: Rišica Adam- Helis Tomáš, Tydlačka Tomáš, Krňa Marek, Labaj Lukáš, Šimčík Richard, Helis Tomáš ml., Fojtů Michal, Šimara Adam, Tobola Dominik, Chovanec Jan

Střídali: Frýdl Karel, Žárský Ondřej, Česnek Radim, Rýc Martin