Velké Karlovice + Karolinka „B“ : Huslenky 10:1 (4:0)

Huslenky v neděli zajížděly k soupeři z Velkých Karlovic. V sobotu se konal v Huslenkách turnaj v penaltách, takže několik hráčů dojelo indisponovaných. Od toho se taky odvíjela celá hra, navíc Karlovice si chtěly spravit reputaci po minulém kole, kdy dostaly na Halenkově 10:2, a nastoupily do zápasu velmi aktivně. Již v 6. minutě Hučík neudržel střelu Králíka z úhlu a k dorážce se dostal Mynarčík a nastartoval prvním gólem Karlovice (1:0). O minutu později Hučík chyboval v rozehrávce a Vašut jeho chybu potrestal (2:0). V 15. minutě už to bylo 3:0 a to když se krásnou střelu prezentoval opět Mynarčík. V 30. minutě v samostatném úniku Mynarčík dokončil hattrick (4:0) a tím zakončil gólový příděl v prvním poločase. Jestli si Huslenky v kabině vyříkaly hrubé chyby v obraně, tak se z nich rozhodně do druhého poločasu nepoučily. Protože duo Králík s Mynarčíkem si dělali na hřišti, co chtěli a v 70. minutě už bylo skóre 9:0. Konečný výsledek uzavřely Karlovice v 86. minutě Šimákem. Na straně hostů se podařilo skórovat Zádilskému z penalty (10:1). Nutno vyzdvihnout výkon domácího Mynarčíka a Králíka, kteří měli prsty téměř ve všech brankách, a Huslenky mohly byt rády, že nedostaly dvakrát tolik branek, protože předvedly nejhorší výkon z dosavadních zápasů a do příště mají určitě co napravovat.