Fastav Cup: Huslenky – Ústí 4:2 (2:1)

V sobotu nastoupil tým Huslenek v rámci Fastav Cupu proti týmu z Ústí. Huslenky začaly velmi ležérně a prvních třicet minut nebyly schopné kombinace, zato Ústí se snažilo v útoku hrát na jeden dotek a jednou se jim krásně podařilo překonat brankáře a ujali se vedení 0:1. Huslenky udeřily až ve 41. Minutě, kdy Labaj poslal krásný centr ze strany a osamocený Slováček se hlavou nemýlil (1:1). O tři minuty později se jim dokonce podařilo otočit výsledek. Tomáš Zádilský se uvolnil a křižnou střelou k tyči překonal gólmana. Po přestávce Huslenky pokračovaly aktivněji, ale první branku druhého poločasu se podařilo vsítit Ústí, centr ze strany propadl až na volného hráče a ten se tváří v tvář před Hučíkem nemýlil a srovnal stav na 2:2. Ale dlouho remíza nevydržela. Helis z vlastního pokutového území poslal Zádilského do brejku, který vrátil Huslenkám vedení 3:2. Za pár minut mohl agilní Tomáš Zádilský dovršit hattrick, když se mu podařilo obelstít své dva strážce, ale zakončení mu nevyšlo podle jeho představ. Čas se blížil ke konci hrací doby a Ústí se tedy hnalo za vyrovnání a otevřelo hru. Toho využil Baletka, který se uvolnil na středu hřiště a předložil míč do brejku Labajovi a ten ještě nahrál před prázdnou branku Slováčkovi, který tak upravil na konečný výsledek 4:2.