Fastav Cup: Huslenky – Vsetín „B“ 6:2 (4:1)

Huslenky v pátek nastoupily k poslednímu utkání Fastav cupu proti Vsetínu „B“, který měl rozhodnout o konečném pořadí. Pro Huslenky zápas nezačal vůbec dobře. Již ve 4. minutě dlouhý výkop brankáře překvapil všechny naše obránce včetně brankáře Adam Rišicu a hostující Štěpán Chytil hlavou poslal Vsetín do vedení (0:1). Naštěstí nás to nerozhodilo a začali jsme využívat naše rychlostní přednosti v útoku. Zejména ve formě hrající Tomáš Zádilský motal obráncům hlavy. A obstaral taky vyrovnání, když namazal Slováčkovi před prázdnou branku a ten vyrovnal (1:1). Zanedlouho se Huslenky dostaly do vedení, Petr Hruška poslal krásný centr do brankoviště a tam se hlavou prosadil Martin Rýc (2:1). Ani další branka na sebe nenechala dlouho čekat, po střele Zádilského se vytvořil v pokutovém území zmatek, ve kterém se nejlépe zorientoval Lukáš Labaj a uklidil míč do brány (3:1). Do poločasu se nám ještě podařilo přidat další branku. Tomáš Zádilský se uvolnil a tečovanou střelou završil gólové představení prvního poločasu (4:1). V 50. minutě Martin Rýc poslal centr do vápna a Michal Brhlík pohodlně navýšil hlavou na 5:1. Huslenky poté ubraly trochu z tempa a Vsetín toho rázem využil, agilní Štěpán Chytil se dostal přes tři hráče a snížil na 5:2. Huslenky si ale v klidu výsledek hlídaly a ještě ho navýšily. Martin Rýc vyslal na bránu nepovedenou střelu, která k překvapení všech však skončila v bráně (6:2), tím uzavřel skóre zápasu a potvrdil dominanci Huslenek na turnaji Fastav cup.