Holešovské holky – Valašské Meziříčí ženy

Komentář týmu Valašské Meziříčí ženy:

Holešovské holky – TJ Valašské Meziříčí 1:3
Tentokrát ženy z Valašského Meziříčí zajížděly k zápasu, který se odehrál v obci Huslenky, odkud hraje několik hráček za domácí Holešovské holky. Utkání se lépe vyvíjelo pro hostující Valašské Meziříčí, jenž hned z prvního rohu vstřelilo úvodní gól zápasu, když hlavičkou přesně zamířila Nikol Chlápková. O pár minut později poslala Eliška Skramuská do úniku Nikol Chlápkovou, tu zastavil až faul domácí golmanky a kopala se penalta, k níž se postavila zkušená Denisa Vlčková a s přehledem zvýšila na 0:2.
Druhý poločas byl v režii domácího Holešova. I když obrana Valašského Meziříčí hrála poněkud zmateně, do větších šancí domácí nepouštěli. Naopak Valašské Meziříčí vstřelilo 3. branku, když po úniku Skramuské vstřelila gól Jaroslava Krčmářová. Holešovské holky snížily až z rohu, kdy si dobře naběhla domácí stoperka a hlavou snížila na 1:3. Za zmínku pak už stojí jen dvě nastřelené břevna Sabiny Rýdlové. A chycená penalta výborně chytající Olivie Lukášové.