Dorost – přehled utkání

Dorost po podzimní části měl dobrou výchozí pozici dostat se do play off skupin dorostu, ale ze soutěže se odhlásil tým z Lačnova a Huslenky tak přišly o 6 bodů, a hlavně nedokázaly navázat na své výkony z podzimu a sérií čtyř porážek se propadly v tabulce. Svou první porážku 7:2 zaznamenali v Jarcové, která dominovala v tabulce na prvním místě. V podstatě jich porazil jeden hráč Martin Žilinský, velký talent Jarcové, který do poločasu stihl Huslenkám nasázet 6 branek, po poločase vystřídal a naši dorostenci si vytvořili optickou převahu, ale stihli vstřelit pouze dvě branky. Druhé utkání hráli s Kateřinicemi. Zdeněk Měrka obstaral Huslenkám svými dvěma góly náskok 2:0, vše vypadalo, že si Huslenky připíší 3 body za vítězství, ale Kateřinice v 89. minutě a poté 90+2 dokázali vyrovnat. Při penaltách si vedli lépe hosté a tak přišel náš dorost o 2 body. Další porážku zaznamenali v Ústí 6:4, kde začali hrát až příliš pozdě. Od 75. minuty se jim podařilo vstřelit čtyři branky, ale vyrovnat již bohužel nestihli. V dalším kole zajížděli do Liptálu pouze v deseti lidech, v prvním poločase byli pod tlakem a obdrželi dva góly, ve druhém poločase měl náš dorost více ze hry a v 55. minutě vstřelili kontaktní gól. Šance na vyrovnání ještě byly, ale nikdo z našich hráčů je nedokázal využít. A tak se Huslenky propadly tabulkou a nyní budou hrát pouze skupinu o umístění s týmy Kateřinice a Liptál.