Shrnutí – Mladší žáci

Spojení s obcí Hovězí se velice vyplatilo. Na hráčích z Hovězí byla vidět herní vypracovanost z mladších kategorií, a tak jsme mohli konkurovat týmům na vyšších patrech tabulky. První utkání jsme odehráli v Halenkově, kde se předvedl rychlík Petr Koňařík, který nasázel šest branek, a my jsme vyhráli 9:0. Druhý zápas s Ústím byl již vyrovnanější a o vítězství jsme přišli až poslední minutě, kdy se Ústí podařilo vyrovnat na 2:2, a v následném penaltovém rozstřelu jsme bohužel neuspěli.V dalším utkání jsme se střetli s Ratibořem, který nás přehrál 5:2. Další vyrovnané utkání jsme odehráli s Horním Lidčem, kde po základní hrací době byl výsledek 1:1, ale neuspěli jsme podruhé v penaltovém rozstřelu. Ve Francově Lhotě byl vyrovnaný první poločas, v druhém poločase jsme je ale převálcovali a vyhráli 2:7. Zápas dvou poločasu byl viděn v domácím utkání s Jablůnkou, kde jsme po poločase prohrávali 2:5 a po přestávce jsme spustili brankostroj a utkání nakonec vyhráli 6:5. Poté přišla vysoká prohra nad Valašskou Polankou 6:1. Ve Střelné jsme si ale napravili reputaci, když jsme tam vyhráli 8:0. Domácí zápas s Hoštálkovou (3:3) jsme zase dotáhli až k penaltovém rozstřelu, ve kterém se nám ani napotřetí nepodařilo uspět. V posledním utkání s Liptálem jsme se přeskvapivě zapotili, ale nakonec jsme uzavřeli sezónu vítězstvím 2:1. Za pět vítězství, 3 prohry po penaltovém rozstřelu a 2 porážky jsme obsadili šestou příčku se ziskem 18 bodů a skóre 41:25. Do jarní části určitě pomýšlíme na lepší příčku, už nyní trénujeme v tělocvičně a čekaji nás dva zimní turnaje v tělocvičně.