Prohra s Val. Bystřicí

V prvním domácím zápase muži bohužel opět naplnili normu čtyř obdržených branek z loňské sezeny,tentokrát to byla prohra 2:4.Opět nám nevyšel vstup do zápasu a inkasovali jsme už v druhé minutě pak sice krásnou ranouz trestného kopu srovnal Januš Radek,ale prakticky hned po rozehrávce jsme opět inkasovali a po dalších pěti minutách to bylo už 1:3.Od  polovinyprvního poločasu jsme převzali iniciativu a hráli velmi dobře a byli lepší než soupeř.Ve zlepšeném výkonu výkonu jsme pak pokračovali i ve druhém poločase,zatlačili jsme na soupeře a nutili ho k chybám,z čehoš pramenilo snížení na 2:3 po vlastním golu.Další branka však už nepřišla a konec nadějí znamenala tečovaná střela z přímého kopu do potipohybu našeho branáře.Závěr zápasu už si Val.Bystřice pohlídala a vítězstvím 2:4 se ujala vedení v tabulce.

Huslenky- Val.Bystřice : 2 – 4                                  Branky: Januš Radek, vlastní.

Sestava:Hučík M.,- Brhlík M., Dulava Š.,Kopecký T., Hrbáček V., Obr P., Helis T., Labaj L., Januš R., Chovanec J., Křupala P.

Střídali: Šimara A., Tydlačka T., Fojtů M., Fojtů Š.