Prohra na Dolní Bečvě

Tentokrát bohužel do třetice všeho dobrého neplatilo.Muži prohráli i svůj třetí zápas sezony,na Dolní Bečvě 2:0.Jako tradičně nám opět nevyšel úvod zápasu,když se v osmé minutě po rohovém kopu a chybě našeho golmana ujali domácí vedení.Ve dvacáté minutě to bylo už 2:0,opět z rohového kopu proletěl míč přes malé vápno a nikým neatakovaný hráč domácích pohodlně zavěsil.I v dalším průběhu zápasu byli domácí aktivnějším a lepším týmem.My jsme se dostávali do šancí velmi sporadicky a když už jsme dokázali nebezpečně vystřelit tak nás vychytal brankář domácích.Naděje na obrat nám vysvitla asi 15 minut před koncem zápasu,když byl po druhém faulu vyloučen hráč domácích.Všechny síly jsme vrhli do útoku a při hře na tři útočníky jsme se dostali do tlaku,ale bohužel bez efektu.Naopak domácí  si po jednom z brejků vykoledovali pokutový kop,který ale nakonec neproměnili.Našim hráčům nelze vytknout snahu,ale Dolní Bečva vyhrála zaslouženě.

Sestava: Hučík Marek- Brhlík Michal, Obr Petr, Helis Tomáš, Hrbáček vlastimil, Fojtů Michal, Chovanec Jan, Křupala Petr, Brhlík David, Baletka Ondřej, Rýc Martin.

Střídali: Fojtů Štěpán, Šimara Adam, Pisklák David.