Zděchov nám vrátil porážku z přípravy

Naši muži stále čekají na letošní první body,po čtyřech prohrách „A-čka“ prohrál svůj druhý zápas i „B-tým“,po boji podlehl  Zděchovu na jeho hřišti 3:2.I tentokrát tvořili základ našeho týmu dorostenci,kterých tentokrát do hry zasáhlo osm(šest v základu) a od začátku tahali za kratší konec.Domácí oproti přípravnému zápasu představili několik posil a pod vedením nového trenéra hráli hodně aktivně a po devíti minutách hry se ujali vedení.V devatenácté minutě domácí dokonce zvýšili na 2:0 a aby toho v tu chvíli nebylo málo tak jsme byli nuceni poprvé střídat už ve 24. minutě když se zranil Januš Zbyněk.Do konce poločasu se už skore nezměnilo a do šaten se tak šlo za stavu 2:0 pro domácí.Do druhého poločasu jsme provedli další dvě změny,když do hry nastoupili o poznání zkušenější hráči a na naší hře to bylo hned znát,rázem jsme lépe kombinovali a byli nebezpečnějším družstvem.Paradoxně jsme to byli my kdo opět inkasoval,po hrubé chybě našeho stopera se domácí hnali do přečíslení,které na poslední chvíli hasil další z obránců,bohužel však pouze za cenu pokutového kopu,z kterého pak domácí zvýšili už na 3:0.Naše hráče to však nepoložilo a za dvě minuty jsme snížili brankou naší posily z „A-čka“, Baletkou Ondřejem,který pak 87.min.vstřeli i naši druhou branku.Bohužel žádnou z našich dalších šancí ve druhém poločase jsme nedokázali proměnit a Zděchovu tak podlehli 3:2.

Zděchov – Huslenky“B“ – 3 : 2

Branky:Machala Jiří, Vichtora Lukáš, Mynář Jaroslav –2x Baletka Ondřej

Sestava: Machalec Josef- Tydlačka Pavel, Chrástecký Radomír, Tydlačka Tomáš, Hajdík Petr, Fojtů Štěpán, maloušek Ondra, Sklář Dominik, Januš Radek, Januš Zbyněk, Januš Daniel.

Střídali: Baletka Ondra, Kocurek Michal, Šimara Adam, Hubner Jakub, Hrbáček Pavel.