První výhra v sezoně

Do Zubří jsme jeli s jasným cílem konečně bodovat,což se nakonec povedlo.Výrazně se natom podílel  i náš  hrající trenér David Pisklák,který promíchal  naši tradiční sestavu a na hřiště poslal některé hráče na jiných  postech než  na kterých převážně hrávají což se nakonec ukázalo jako velmi dobrý tah a sám pak k výhře pomohl i na hřišti.V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou a vytvovořili jsme si po pěkných kombinacích a akcích po křídle tři dobré brankové příležitosti,které jsme ještě nedokázáli proměnit.Podařila se až akce z jedenácté minuty kterou zakončoval Lukáš Labaj a teprve podruhé v sezoně jsme se tak v zápase ujali vedení.Naše radost však trvala jen čtyři minuty,po nedorozumění v obraně jsme míč přihráli přímo na kopačky domácích a bylo srovnáno 1:1, i dále jsme byli nebezpečnějším týmem,žádnou ze svých příležitostí jsme však nepromněnili a místo toho abychom v poklidu vedli tak jsme opět po nedůrazu v šestnástce inkasovali gol do šatny.Po přestávce nás naštěstí tento gol nepoložil a dál jsme podnikali akce,které zaváněly golem a i nadále jsme byli lepším týmem než domácí,kteří hrozili jen ze standartních situací,byť nebezpečných,ale bez efektu.Po zásluze jsme se tak dočkali vyrovnání po pěkné akci Michalem Brhlíkem a stejný hráč se v 75.min.postaral i o naši třetí branku. Domácí byli nuceni více otevřít hru což nám nahrávalo na brejkové situace do otevřené obrany a jeden z nich jsme dokázali využít ke vstřelení čtvrté branky.O tuto branku se postarali střídající hráči,když David Pisklák perfektním pasem našel Martina Rýce,který se nemýlil a uzavřel skore na konečných 4:2 pro nás.Za vítězství,ale i předvedenou hru je potřeba naše hráče pochválit a doufáme,že ve stejných výkonech budou pokračovat i nadále.

Zubří „B“ – Huslenky „B“ : 2 – 4           Branky: 2x Brhlík Michal, Labaj Lukáš, Rýc Martin.

Sestava: Hučík Marek – Januš Radek, Helis Tomáš, Obr Petr, Dulava Štěpán, Brhlík Michal, Labaj Lukáš, Brhlík David, Fojtů Michal, Kopecký Tomáš, Hrbáček Vlastimil.

Střídali: Zádilský Jaromír, Fojtů Štěpán,Rýc Martin, Šimara Adam,Pisklák David