Z hošťálkové bez bodu

Po dvou vydařených zápasech jsme odjížděli do Hošťálkové s vidinou bodového zisku,vraceli jsme se však s prázdnou.Domácí po nepříliš povedeném vstupu do sezony toužili po prvním domácím vítězství a začali hodně aktivně a v prvním poločase si vytvořili několik dobrých brankových příležitostí,do vedení se pak dostali ve 35. minutě,když proměnili pokutový kop,do kabin se tak šlo za stavu 1:0. I do druhého poločasu opět lépe vstoupili domácí a prvních deset minut nás k ničemu nepustili,pak jsme pomalu začali přebírat iniciativu a několikrát byli blízko vyrovnání,místo vstřelení branky jsme naopak opět inkasovali a rázem to bylo 2:0.S nížení na 2:1 jsme se dočkali v 80 minutě,když snížil hlavou Helis Tomáš.Vyrovnat jsme však i přes závěrečný nápor nedokázali a v nastaveném čase po brejku do otevřené obrany domácí zpečetili  na konečných 3:1.Kromě ztráty bodů s týmem,který se pohybuje stejně jako my na konci tabulky a po zisku tří bodů nás v tabulce o bod předskočil,nás jěště mrzí ztráta Tomáše Helise,který se v souboji při vstřelení branky na 2:1 zranil a pro zbytek podzimní části bude nejspíš mimo hru.

Hošťálková – Huslenky : 3 – 1

Branky: Stodůlka, Gargulák, Loučka – Helis Tomáš

Sestava: Hučík Marek – Januš Radek, Obr Petr, Helis Tomáš, Hrbáček Vlastimil, Brhlík Michal, Labaj Lukáš, Fojtů Michal, Dulava Štěpán, Baletka Ondřej, Rýc Martin.

Střídali: Brhlík David, Fojtů Štěpán, Šimara Adam,Pisklák David