V Poličné bez bodu

Zápas v Poličné začal tlakem domácích,kteří evidentně chtěli vstřelit co nejdřív branku.Hned v úvodu se po pěkných akcích dostali do dvou nebezpečných šancí,které se jim ale díky zákrokům našeho golmana nepodařilo proměnit.Naši hráli trpělivě zezadu s rychlým přechodem do útoku,což se jim i dařilo,ale někdy ztráceli jednoduché míče.Po jednom takovém povedeném výpadu se dostal do šance Brhlík Michal,který se ocitl sám před brankářem,ale gol z toho bohužel nebyl.Domácí hráči se snažili kombinovat a po jedné jejich průnikové přihrávce za obranu se i jejich hráč ocitl sám před golmanem a ten zastavil jen za cenu faulu a domácí kopali penaltu,tu naštěstí pro nás poslal domácí hráč pouze do břevna.Tento okanžik hráče Poličné poznamenal a hra se vyrovnala,naši se dostávali čím dál častěji na dostřel domácí brány a v 35 min.se po akci Vl.Hrbáčka ke střele dostal Labaj Lukáš a trefil se přesně do šibenice 0:1.Naši i nadále hráli velmi dobře a už to vypadalo,že do kabin půjdeme s vedením,ale v posledních sekundách poločasu přišel nepřímý kop domácích.Točený centr do šestnáctky jejich hráč líznul do branky a vyrovnal tak na 1:1.Ve druhém poločase byla hra celkem vyrovnaná,ale více nebezpečných šancí si přecejenom vytvořili domácí a jednu z nich v 63 min. pak dokázali proměnit a ujali se vedení 2:1.Naši hráči se snažili soupeře přitlačit na jejich polovině a vyrovnat,čemuž nahrálalo i vyloučení hráče Poličné v 84 min.Žádnou vyloženou šanci jsme však už nedokázali vytvořit a veškeré standartní situace a centrované míče do vápna si jejich brankář dokázal pohlídat.Naši hráči předvedli na hřišti týmu,který pomýšlí na postup dobrý výkon,ale bohužel opět bez bodu i když alespoň jeden by jsme si tentokrát zasloužili.

Poličná – Huslenky : 2 – 1

Branky: Šedý Matěj, Capil Radek – labaj Lukáš

Sestava: Hučík Marek- Januš Radek, Brhlík Michal, Labaj Lukáš,Křupala Petr, Dulava Štěpán, Baletka Ondra,Zádilský Jaroslav, Hrbáček Vlastimil, Chovanec Jan, Kopecký Tomáš.

Střídali: Fojtů Michal, Fojtů Štěpán,Šimara Adam