Prohra s lídrem tabulky

V druhém jarním kole jsme zavítali na hřiště vedoucího týmu tabulky Liptálu.Překvapení se tentokrát nekonalo a domů jsme si odvezli prohru 4:1, ale i přes prohru se za výkon rozhodně nemusíme stydět. Vzhledem k tomu, že ve stejný čas hrálo i naše A-čko jsme k tomuto utkání vyrazili v poněkud kombinované sestavě a oproti minulému zápasu nastoupilo osm jiných hráčů. Zápas jsme začali lépe a mohli se ujat vedení po šanci Štěpána Fojtů, který ale přestřelil. Vedení se, za nedlouho ujali domácí, v 16. minutě po rohovém kopu a za čtyři minuty to už bylo 2:0. V této fázi zápasu nás domácí přehrávali a vytvořili si i několik šancí, ale zvýšit náskok jim nedovolil povedenými zákroky brankář Hrbáček Pavel. Do zápasu jsme se opět dostali po půl hodině hry, když po krásné akci snížil Fojtů Štěpán na 2:1 a v zápětí mohl i vyrovnat, ale tentokrát se vytáhl brankář domácích. Hra se vyrovnala a do kabin jsme šli s nadějí na dobrý výsledek. Druhý poločas jsme však nezačali úplně nejlíp a po třech minutách to bylo 3:1 pro domácí. Liptál měl pak o něco více ze hry a my jsme hrozili spíše z brejků, ale rozhodňě si ještě nemohl být jistý svou výhrou. Tu zpečetil až v samém závěru zápasu v 87 minutě na konečných 4:1. Ve dvou jarních zápasech se prostřídalo už 22 hráčů a další změny se dají očekávat i v dalším zápase, v kterém nenastoupí tři hráči, kteří dnes pro zranění nedohráli.

Liptál – Huslenky „B“ . 4 – 1

Branky: 2x Mrnuštík V., Matějů M., Matoška V. – Fojtů Štěpán

Sestava: Hrbáček Pavel- Mazáč Petr, Chrástecký Radomír, Maloušek Ondřej, Gargulák Jiří, Tydlačka Pavel, Šimčík Jaroslav, Rožnovják Michal, Januš daniel, Januš Zbyněk, Fojtů Štěpán

Střídali: Václavík Stanislav, Maňák Petr, Daňa René, Hubner – Kučera Jakub