Branky-Huslenky: 1:4

Začátek nové sezony začal nadějně a po hodně dlohé době jsme se mohli radovat z výhry. V úvodu zápasu nám vyšly dvě standartní situace, v obou případech hrál hlavní roli Ondra Baletka nejprve se krásně trefil  z přímého kopu a za pár minut si pro změnu vyskočil na trestný kop Radka Januše a v 16. minutě jsme tak vedli 2:0, do poločasu  to pak po brankách Michala Brhlíka a Karla Křupaly bylo dokonce 4:0. Domácí sice v 56 min.snížili, ale to bylo z jejich strany všechno. Jediné co nám v tomhle zápase dělalo problémy byla příliš tvrdá hra soupeře, pevně doufáme,že to byl jen projev Branek a ne celé III.třídy.

Branky – Huslenky : 1 – 4

Střelci: Vepřek P. – 2x Baletka Ondřej, Brhlík Michal, Křupala Petr

Sestava: Pončík Patrik- Blaha Ondřej, Brhlík Michal, Fojtů Michal, Rýc Martin, Hrbáček Vlastimil, Vráblík Martin, Januš Radek, Baletka Ondřej, Gargulák Jiří, Obr Petr

Střídali: Šimara Adam, Křupala Petr