Valašská Polanka“B“ – Huslenky : 2- 4

I v druhém venkovním zápase jsme dokázali zvítězit a alespoň částečně tak odčinili prohru z předchozího domácího zápasu. V úvodu zápasu nás potržel dobrými zákroky brankář a sami se ujali v 31 minutě vedení po brance z rohového kopu, po hlavičce Martina Rýce. Po deseti minutách pak zvyšoval svou první brankou za A-mužstvo Fojtů Štěpán a do kabin jsme tak šli s vedením 2:0. Domácí snížili v úvodu druhého poločasu na 2:1 a na chvíli jsme znervozněli. V 64 minutě jsme opět odskočili na rozdíl dvou branek, když se podruhé v zápase trefil Fojtů Štěpán. Domácí sice v zápětí opět snížili, ale to už bylo z jejich strany vše. V 72 minutě pak přidal naši čtvrtou branku Lukáš Labaj a zápas jsme už v klidu kontrolovali.

Val.Polanka“B“ – Huslenky: 2 -4

Branky: Fiala D., Matyáš P. – 2x Fojtů Štěpán, Rýc Martin, Labaj Lukáš

Sestava: Pončík Patrik- Fojtů Michal, Gargulák Jiří, Rýc Martin, Obr Petr, Hrbáček Vlastimil, Januš Radek, Fojtů Štěpán, Labaj Lukáš, Brhlík Michal, Chovanec Jan.

Střídali: Šimara Adam, Křupala Petr, Tydlačka Tomáš