HUSLENKY-LIPTÁL : 6-1

Průběh utkání rozhodně neodpovídal tomu, že se utkaly první dva týmy tabulky a hrálo se tedy o přezimování na prvním místě, kdo čekal vyrovnané utkání musek být zklamán. To rozhodně nebyli naši diváci, kteří se mohli radovat z šesti branek v soupeřově síti a užili si pohledný fotbal a zasloužené vítězství. Liptál byl sice snaživým týmem, ale naši hráči měli od začátku utkání pod kontrolou a po deseti minutách jsme vedli o dvě branky o které se shodně podělili Lukáš Labaj a Ondra Blaha. Hosté sice ve 20 minutě snížili z rohu, ale po 7 minutách nám vrátil dvoubrankové vedení svou druhou brankou Ondra Blaha, který pak zkompletoval hattrick hned zkraje druhého poločasu, když ve 46 minutě zvýšil na 4:1 a nebyl to jediný hattrick v zápase, další dvě branky přidal i Lukáš Labaj a upravil tak na konečných 6:1.

HUSLENKY – LIPTÁL : 6 – 1

Branky: 3x Labaj Lukáš, 3x Blaha ondra – Matějů M.

Sestava: Pončík Patrik- Gargulák Jiří, Václavík Ondřej, Rýc Martin, Vráblík Martin, Hrbáek Vlastimil,Blaha Ondra, Januš Radek, Starec Petr, Baletka Ondřej, Labaj Lukáš

Střídali: Brhlík Michal, Fojtů Michal, Šimara Adam, Chovanec Jan, Obr Petr