Ve třetím kole další dvě prohry

Tentokrát jsme na body nodosáhli. V prvním zápase jsme sice s prvním týmem tabulky dlouho vedli , Hodslavice vyrovnali v desáté minutě druhého poločasu a vítěznou branku vstřelili dvě minuty před koncem z pokutového kopu za šestý faul, i přes dobrý výkon jsme tedy odešli z prázdnou. V druhém zápase jsme pak zaslouženě nestačili na Fru Fru a po šesti zápasech jsme s jednou výhrou na posledním místě tabulky.

HSK – FK Hodslavice : 1 – 2 (1.0)

Branky: Karlík Michal-Kratochvíl P., Horák D.

HSK – Fru Fru Vsetín : 2 – 6 (1:3)

Branky: Brhlík Michal, Bláha Petr-2x Smýkal M., Zicha B., Ryza P., Fila P., Mynář J.

Sestava: Hučík Marek – Zajíček Pavel, Václavík Ondra, Helis Tomáš, Karlík Michal, Mikuš Marek, Bláha Petr, Mazáč Jan, Brhlík Michal.

Tabulka po 6. kole

1.   Bar Bora Bora Vidče            6             4   1   1         31 : 19                   13

2.   FK Hodslavice                     6             4   1   1         29 : 21                   13

3.   Rossi tým Branky               6             4   1   1         37 : 34                   13

4.   Amatér Komárovice „B“        6             4   0   2         28 : 24                   12

5.   Fru Fru Vsetín                     6             3   1   2         32 : 26                   10

6.   Forza Zubří                          6             3   1   2         29 : 26                   10

7.   I.FC Horní Bečva                 6             2   0   4         23 : 25                     6

8.   Jethro Zašová                      6             1   1   4         21 : 26                     4

9.   FC Křen Frenštát p. R.         6             1   0   5         21 : 35                     3

10. HSK Huslenky                     6             1   0   5         16 : 31                     3