Huslenky – Val.Polanka „B“ – 3:1

V prvním jarním kole jsme výsledkově navázali na povedený podzim a připsali si další výhru a dále zůstáváme na prvním místě. Byly to ovšem velmi těžce vydřené body, soupeř hrál dobrý organizovaný fotbal aměli jsme s ním velké problémy. v prvním poločase jsme šli do vedení Po brance velmi dobře hrajícího Michala Brhlíka, ale druhou branku jsme do poločasu bohužel nepřidali, čehož soupeř využil v šedesáté minitě a srovnal na 1:1.  V této fázi zápasu jsme jsme nehráli dobře a dloho se nemohli dostat zpět do zápasu. Což se nám podařilo až v závěrečné čtvrthodině a z narůstajícího tlaku jsme nakonec dokázali vytěžit dvě branky. Nejprve v 82.minutě proměnil pokutový kop Januš Radek a v poslední minutě zápasu upravil na konečných 3:1 Starec Petr.

Huslenky – Val. Polanka „B“ 3:1

Branky: Brhlík Michal, Januš Radek, Starec Petr – Matyáš Petr

Sestava: Pončík Patrik- Hrbáček Vlastimil, Blaha Ondřej, Vráblík Martin, Fojtů Michal, Václavík Ondra, Labaj Lukáš, Brhlík Michal, Starec Petr, Gargulák Jiří, Januš Radek

Střídali: Chovanec Jan, Obr Petr, Helis Tomáš