HUSLENKY „B“ – ŠTUDLOV 6 : 0

V posledním domácím zápase sezony jsme si s chutí zastříleli a po jednoznačném průběhu zápasu porazili Študlov 6:0. Po dvaceti minutách jsme už vedli 3:0, když se 2x trefil Brhlík Michal a jednou Fojtů Michal. V zápase jsme jednoznačně dominovali a soupeře vůbec k ničemu nepustili. Ke konci poločasu se v rozmezí dvou minut trefil 2x Rožnovják Michal a do kabin se tak šlo za stavu 5:0. V úvodu druhého poločasu se trefil Kopecký Tomáš a upravil tak na konečných 6:0. Vypracovali jsme si sice i další šance, ale skore se už do konce zápasu nezměnilo a poslední půlhodina zápasu se spíše už jen tak dohrávala.

HUSLENKY „B“ – ŠTUDLOV  6 : 0 (5:0)

Branky: 2x Brhlík Michal, 2x Rožnovják Michal, Fojtů Michal, Kopecký Tomáš

Sestava: Machalec Josef- Gargulák Jiří, Tydlačka Tomáš, Chrástecký Radomír,Václavík Zdeněk, Fojtů Michal, Pisklák David, Rožnovják Michal, Křupala Petr, Kopecký Tomáš, Brhlík Michal

Střídali: Šimara Adam, Helis Tomáš, Zajíček Pavel