Povedený vstup do sezony

Výsledkově se nám vstup do okresního přeboru vydařil na výbornou, ale herně tam ještě byly velké rezervy. Naši hráči předvedli dva naprosto rozdílné poločasy, v tom prvním byl o něco lepší soupeř, který byl všude o kousek dřív, my jsme kazili přihrávky a nemohli se dostat do hry. I tak jsme si sice vypracovali tři šance, ale do kabin jsme šli za nepříznivého stavu 0:1. Do druhého poločasu jsme přeskupili sestavu a na hře to balo rázem znát. Soupeře jsme přitlačili a hned v druhé minutě bylo po krásné trefě Martina Rýce srovnáno. Ve druhém poločase jsme byli výrazně lepším týmem. Liptálu začali docházet síly a hrálo se převážně na jeho polovině. Svoji převahu jsme zužitkovali ve 70 minutě, když se nádherně trefil Filip Trlica a tentýž hráč o pět minut později zvíšil na konečných 3:1. Mohli jsme přidat i další branky, ale žádnou ze svých dalších šancí jsme už nevyužili.

HUSLENKY – LIPTÁL :  3:1 (0:1)

Branky: 2x Trlica Filip, Rýc Martin – Stodůlka R.

Sestava: Pončík Patrik- Trlica Filip, Fojtů Michal, Hrbáček Vlastimil, Chovanec Jan, Václavík Ondřej, Januš Radek, Rýc Martin, Labaj Lukáš, Brhlík Michal, Kopecký Tomáš

Střídali:Obr Petr, Šimara Adam, Januš Dan, Blaha Ondra