HUSLENKY“B“- KRHOVÁ“B“ : 5 – 1

Náš rezervní tým zažil velmi povedený vstup do sezony, když s přehledem porazil Krhovou „B“ vysoko 5:1. Tento zápas měl dvě hvězdy, Adama Šimaru který vstřelil hattrick, na přolomu poločasů mu k tomu stačilo 9 minut a další dvě branky přidal Macek Jaroslav, který se vrátil k fotbalu po roční pauze. Samozřejmě to nebylo jen o těchto dvou hráčích, pochvalu zaslouží všichni. Do naší první branky to byl relativně vyrovnaný zápas, poté jsme začali mít navrch a když jsme pak před koncem prvního poločasu přidali další dvě branky odpor soupeře ochabl.

HUSLENKY“B“- KRHOVÁ“B“ :  5 – 1 (3:0)

Branky: 3x Šimara Adam, 2x Macek Jaroslav- Martínek J.

Sestava: Frýdl Karel- Gargulák Jiří, Obr Petr, Tydlačka Tomáš, Hrbáček Pavel, Pisklák David, Mikulenka Jakub, Šimara Adam, Macek Jaroslav, Januš Zbyněk, Januš Daniel

Střídali: Píšek Petr, Pončík Patrik