HUSLENKY“B“ – MIKULŮVKA: 1 – 3

Ztracené body s Mikulůvkou. Hřištwě ve Zděchve je pro nás zakleté, vůbec se nám tam nedaří prodat svoji hru. Naše hra vůbec není špatná, až na to proměnování šancí. První půle byla ještě řekněme vyrovnaná, i když více šancí jsme měli my, ale do vedení šel v 7.minutě soupeř když se z ojedinělé střely trefil krásnou ranou z 20 metrů do šibenice, my jsme bohužel žádnou ze svých šancí neproměnili a do kabin se tak šlo za stavu 0:1. V druhé půli už jsme byli jasně lepším týmem, vytvořili jsme si tlak a po 10 minutách se nám podařilo vyrovnat. Od této chvíle se hrálo převážne jen na půlce Mikulůvky a zdálo se, že je jen otázkou času kdy některou ze svých šancí proměníme a zápas otočíme, ale to se nám bohužel stále nedařilo a zahazovali jsme i nadále jednu šanci za druhou. Obrovský šok pak přišel v 75 minutě, kdy hosté rozehrávali po našem faulu na půli hřiště trestný kop, rozehráli ho tak precizně, že našli hlavu svého útočníka a ten usměrnil míč znovu přímo do šibenice 1:2. Za pět minut bylo ještě hůř, hosté podnikli rychlý protiútok, který jsme zastavili jen za cenu faulu a následoval pokutový kop, ten hosté proměnili a prohrávali jsme tak už 1:3. Ještě jsme se pokusili o vyrovnání, otevřeli hru a zápas dohrávali jen se dvěma obránci, hosty jsme opět přimáčkli na vlastní polovině, ale vstřelit branku jsme už nedokázali. Svou střeleckou nemohoucností jeme se tak připravili o všechny body.

HUSLENKY“B“ – MIKULŮVKA: 1 – 3  (0:1)

Branky: Václavík Zdeněk – Kaleta M., Bělohlávek M., Bartošák r.

Sestava: Frýdl Karel- Tydlačka Pavel, Tydlačka Tomáš, Helis Tomáš, Hrbáček Pavel,Pisklák David, Václavík Zdeněk, Pokorný Tomáš, Januš Daniel, Macek Jaroslav, Fojtů Michal

Střídali: Hajdík Petr, Gargulák Jiří Januš Radek, Blaha Ondřej, Pokorný Ondřej