HUSLENKY – ÚSTÍ : 2 – 3

Po nejhorším výkonu podzimu jsme doma podlehli Ústí 2:3. Tento zápas se nám vůbec nepovedl, prvních 30minut jsme hráli opravdu špatně a hosté šli zaslouženě do vedení. Poté soupeř trochu polevil,čehož jsme dokonale využili a ještě do poločasu se nám podařilo skore otočit v náš prospěch. Začátek druhého poločasu opět vyšel lépe hostům, ktaří v 50. minutě vyrovnali na 2:2, i nadále pak byli aktivnějším týmem a 75. minutě dokázali vývoj zápasu otočit ve svůj prospěch. V závěru zápasu jsme sice měli dvě šance na vyrovnání,ale nestalo se a po zásluze tak slavilo Ústí.

HUSLENKY – ÚSTÍ : 2 – 3 (1:1)

Branky: Fojtů Michal, Šimara Adam- 2x Potočný V., Ryza P.

Sestava: Pončík Patrik- Fojtů Michal, Šimara Adam, Trlica Filip, Hrbáček Vlastimil, Vráblík Martin, Labaj Lukáš, Obr Petr, Helis Tomáš, Brhlík Michal, Januš Radek

Střídali: Kopecký Tomáš, Zajíček Pavel, Macek Jaroslav, Januš Daniel