V Ratiboři sklapla Csaplárova past

Ratiboř „B“ – Huslenky : 2-2 (0:2)

Branky: Baletka Ondřej, Helis Tomáš – MrlinaŠ., Matula J.

Hned zkraje zápasu se zranili dva hráči, na každé straně jeden. V 7. minutě si při souboji o míč roztrhl obočí Adam Šimara, po dalších sedmi minutách jsme se ujali vedení když dopravil míč do sítě Ondra Baletka, při této situaci se následně bohužel srazil s brankářem domácích, který se při tomto střetu zranil, oba hráče tak odvezla sanitka. Brankáře domácích na vyšetření s podezřením na otřes mosku a našeho hráče na šití roztrženého obočí. První poločas se nám vydařil, byli jsme lepším týmem, vytvořili jsme si opět několik příležitostí, ale využili jsme jen jednu, když se z pokutového kopu trefil Helis Tomáš. Další šance jsme opět bohužel nevyužili, opět jsme trefili dvě břevna, a do kabin se tak šlo za stavu 0:2. Druhý poločas se nám naopak vůbec nevydařil. Hned po čtyřech minutách domácí snížili po střele z dálky do šibenice, tato branka domácí posadila na koně a začali nás přehrávat a my jsme se začali bát o výsledek. Nakonec se jim podařilo vyrovnat, další branku už však nepřidali a zápas dvou rozdílných poločasů tak skončil zaslouženou remízou.

Sestava: Rišica Adam- Hrbáček Vlastimil, Blaha Onřej, Tydlačka Tomáš, Pisklák Lukáš, Pisklák David, Labaj Lukáš, Helis Tomáš ml., Šimara Adam, Tobola Dominik, Baletka Ondřej

Střídali: Helis Tomáš, Brhlík Michal, Zvonek Patrik, Česnek Radim, Žárský Ondřej