Domácí kolaps s Janovou

Huslenky – Janová : 1-2 (0-1)

Branky: Starec Petr- Surý Marek, Hrtáň Ivo

Doma jsme nepotvrdili předešlou vysokou výhru ze Študlova a překvapivě jsme podlehli předposlednímu týmu tabulky. Začali jsme dobře a hru jsme měli pod kontrolou, po 20 minutách jsme měli vést o tři branky a bylo by po zápase. V první minutě jsme nastřelili břevno, byla tam neuznaná branka, sólový nájezd a další šance, nic z toho se ale neujalo. Naši hráči citelně ubrali ze své snahy a od poloviny prvního poločasu začali hosté vyrovnávat hru, ale kromě jedné střely zdálky se do žádných šancí nedostávali. V poslední minutě prvního poločasu pak přišla řádná sprcha, za naši obranu propadl nakopnutý míč a hosté se zničeho nic dostali do vedení. V druhém poločase naši hráči opět zapnuli na vyšší obrátky. Janovou jsme zatlačili do velké defenzívy, vytvořili si i několik šancí, ale opět nás zklamala koncovka. Hosté pozorně bránili, zhušťovali prostory kolem šestnáctky a sporadicky se dostávali do brejků. Po jednom z rohů jsme nechali volného jejich hráče a rázem to bylo 0:2. Za pár minut snížil hlavičkou Starec na 1:2 a pět minut před koncem ještě vykřesal jiskřičku naděje. Měli jsme závary, v poslední minutě trefil tyčku Chovanec, ale hosté to pozornou obranou ukopali. Tato porážka nás hodně mrzí.

Sestava: Frýdl Karel- Hrbáček Vlastimil,Blaha Ondřej, Helis Tomáš, Tydlačka Tomáš, Pisklák Lukáš, Starec Petr, Chovanec Jan, Trlica Antonín, Brhlík David, Baletka Ondřej.

Střídali: Obr Petr, Zvonek Patrik, Pisklák David, Hrbáček Petr, Januš Radek