Střítež : Huslenky 4:0 (3:0)

Huslenky začaly jarní sezonu prvním mistrovským utkáním ve Stříteži. Bohužel nástup do zápasu jim vůbec nevyšel. Ve 2. minutě nechaly v pokutovém území osamoceného hráče, který si sice pomohl při zpracování rukou, ale rozhodčí tenhle akt přehlédl a hráč nedal Hučíkovi šanci (1:0). V 20. minutě už to bylo 2:0, u rohového praporku se uvolnil hráč a dokázal přesně nahrát znovu na volného hráče, který míč poslal přesně k zadní tyči. Huslenkám od té doby ztěžkly nohy a hráči nebyli schopni si vytvořit nějaký odpovídající tlak na srovnání. Naopak do poločasu si Střítež ještě vedení navýšila. Ve 40. minutě se skopli Brhlík s domácím hráčem a bohužel míč se nešťastně stočil až do brány (3:0). Ve druhém poločase si Střítež jen hlídala výsledek, navíc Huslenky nebyly vůbec schopny něco s výsledkem udělat. Definitivní tečku výsledku přidala Střítež ke konci zápasu, kdy se po rohu trefil hlavou Zachoval (4:0).

Sestava : Hučík M., Tydlačka Pa., Brhlík M., Brhlík D., Pisklák D., Rýc M., Zádilský J., Labaj  L., Zádilský T., Slováček J., Koňařík R.

Střídali : Januš R., Maňák L.