Huslenky : Velké Karlovice „B“ 2:5 (1:1)

Domácí nastupovali do zápasu jako outsider, ale stále potřebují body a chtěli překvapit. A to se jim dařilo, hráli s Karlovicemi vyrovnanou partii. Bohužel ve 20. minutě propadl centr ze strany a Michal Brhlík chtěl uklidit míč před dotírajícím Šimákem, ale promáchl a jen ho tečoval přesně k tyči (0:1). Huslenky tato branka nepoloži-la a dál sršely aktivitou a brzo se dočkaly vyrovnání. Dlouhý aut poslal za záda brankáře hlavou Jan Chovanec (1:1). Huslenky přidávaly na tempu a mezi 30. a 40. minutou mohly několikrát skórovat, bohužel naši střelci tyto šance trestuhodně zahazovali, a tak se odcházelo do kabin za stavu (1:1). Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění, vůbec se jim nedařila rozehrávka, nevytvářeli si žádné šance a zbytečně se tak nechali zatlačovat do vlastního území. Byla jen otázka času, kdy jejich letargie bude potrestána. V rozmezí 65. až 70. minuty obdrželi dvě branky (1:3). Teprve potom se domácí probudili. Nejdříve do pokutového území vtrhl Labaj, kde byl dvakrát poslán k zemi, fauly dokonce signalizoval pomezní hostů, ale rozhodčí Seidl byl jiného názoru. Další akce přišla po levém křídle. Baletka zatáhl míč a před brankou našel Slováčka, který vstřelil kontaktní gól (2:3). Domácí potom vložili všechny své síly do útoku a zatlačovali soupeře k bráně. Baletkovu tvrdou ránu chytl brankář, Gargulákovou ránu zastavil obránce. Naopak hosté využili otevřenou obranu domácích a ještě se jim podařilo v 86. a 89. minutě skórovat a upravili konečný výsledek na 2:5. Nutno dodat, že výsledek neodpovídal hře našich hráčů a je pro ně příliš tvrdý.