Huslenky : Střítež n. Bečvou 4:1 (1:0)

Huslenky doma odehrály i druhé kolo, v něm přivítaly Střítež n. Bečvou. Stříteži odešli významní sponzoři, a tak nemohli prodloužit hostování hned několika hráčům, takže k nám dorazil úplně jiný tým než jsme potkali v jarní části. Domácí začali aktivně, především útočné duo Slováček se Zádilským dělalo obraně Stříteže velké problémy. Oba se ocitli několikrát tváří v tvář brankáři, bohužel chybělo přesné zakončení. Postupem času se hosté rozehrávali, jejich největší příležitost byla v 30. minutě, ale hráč Stříteže trestuhodně spálil svou šanci. Tak platilo nepsané pravidlo „nedáš, dostaneš“, v 38. minutě vytvořil domácí útok zmatek v obraně hostů, míč se dostal do druhé vlny a Jaromír Zádilský pohodlně skóroval (1:0). V druhém poločasu se Huslenky snažily trochu uklidnit hru a začaly hrát po zemi, což přinášelo ovoce a hráči dostávali se do velkých šancí. V 52. minutě se dostal Slováček do brejku a konečně prolomil svou střeleckou smůlu (2:0). Hostům se sice podařilo za pár minut snížit, když rychle rozehráli standardní situaci na volného Basela a ten prostřelil brankáře Hučíka (2:1). Ale Huslenky pokračovaly aktivně a za dvě minuty Labaj vrátil vedení o dvě branky (3:1). O pět minut později to už začínalo připomínat exhibici, Tomáš Zádilský nádherně „vymíchal“ tři hráče včetně brankáře a zvyšoval na 4:1. Huslenky se nezatáhly a stále se hnaly dopředu, ale Střítež už podržel brankář či branková konstrukce, a tak domácí získali ze dvou domácích zápasů 6 bodů a okupují po dvou kolech první místo tabulky. Mrzí nás jen zranění Jardy Slováčka, který s nataženými vazy bude možná nucen vynechat několik zápasů.