Aktuální informaceFotbalMuži

Nepodařený vstup do jarní části

HUSLENKY – STŘELNÁ : 1-2 (1-1)

Branky: Tobola Dominik- Kubena P. Šerý V.

Vstup do sezony se nám vůbec nevydařil, na úvod sezony jsme doma podlehli Střelné 1:2. I když jsme měli obrovskou převahu v držení míče, mnoho rohů i šancí, ale z převahy jsme nic nevytěžili a prohráli. Hned v 5.minutě jsme si dali brzkou vlastní branku, kdy jsme dávali malou domů. Brankář nechtěl chytit do rukou a míč ten skončil v brance.Po zbytek poločasu jsme soupeře zatlačili před vlastní branku, ale z velkého tlaku jsme dokázali pouze vyrovnat na 1:1 když se po rohovém kopu trefil hlavou Dominik Tobola. Špatný vstup jsme měli i do druhé půle. Po chybě v rozehrávce, krerou vystihl jejich hráč, jsme dostali druhou branku. Po obdržené brance jsme se dlouho nemohli dostat do hry, ve hře bylo spousta nepřesnesností a chyb. Až v posledních třiceti minutách jsme hosty opět přitlačili, ale vyrovnat se nám již nepodařilo.

Sestava: Frýdl Karel- Hrbáček Vlastimil, Helis Tomáš, Rýc Martin, Labaj Lukáš, Šimčík Richard, Žárský Ondřej, Šimara Adam, Baletka Ondřej, Tobola Dominik,Krňa Marek

Střídali: Tydlačka Tomáš, Fojtů Michal, Chovanec Jan, Zvonek Patrik, Česnek Radim, Mišun Martin