Aktuální informaceFotbalMuži

Povedený obrat v Lužné

VAL.POLANKA“B“ – HUSLENKY: 2-3 (1-0)

Branky: Matyáš P., Březovják D.- 2x Šimara Adam, Rýc Martin

Díky povedenému závěru jsme dokonali obrat utkání a získali první jarní výhru. Domácí hrozili především ze standartích situacích, a po jednmé z nich se ujali i vedení, když jejich přímý kop tečoval náš hráč nešťastně do protipohybu brankáře. Jinak více ze hry jsme měli i tentokrát my. Jako tradičně jsme si opět vytvořili spoustu šancí, ale branku jsme nebyli schopni vstřelit ani ze samostatného úniku. Poločas tak skončil 1:0 pro domácí. Dlouho jsme se nemohli prosadit ani ve druhé půli, vysvobození přišlo v 70. minutě kdy se trefil a Adam Šimara. Z vyrovnání jsme se ovšem dlouho neradovali, za pár minut, po zbytečném faulu zvýšili domácí z pokutového kopu na 2:1. Závěr utkání se nám tentokrtát náramně vydařil,přeskupili jsme řady a vše vrhli do útoku. Po pěkné akci se v 84. minutě podruhé v zápase trefil Adam Šimara a za další 4 minuty dokonal náš obrat Martin Rýc. Zasloženě jsme tak vyhráli.

Sestava: Frýdl Karel- Hrbáček Vlastimil, Helis Tomáš, Rýc Martin, Labaj Lukáš, Helis Tomáš ml., Chovanec Jan, Žárský Ondřej, Šimara Adam, Krňa Marek, Tobola Dominik

Střídali: Tydlačka Tomáš, Zvonek Patrik, Česnek Radim, Koňařík Radek, Brhlík David, Brhlík Michal