MŽ – Francova Lhota – Huslenky/Hovězí 2:7

Mladší žáci tentokrát zajížděli do Francovy Lhoty. Již od počátku si naši vytvářeli územní převahu, ale ve většině případech jsme zakončovali z velké dálky a střelám chyběly parametry jako přesnost a síla. A tak jako první se trefili domácí, špatnou rozehrávku z obrany potrestal Marek Spitzer (1:0). To naše hráče nerozhodilo a stále pokračovali v aktivní hře a ve 25. minutě jsme se dočkali vyrovnání. Výborná kombinační akce, na konci které stála Lucie Rožnovjáková, a ta nedala v tváří v tvář gólmanovi šanci (1:1). Do poločasu jsme ještě stihli výsledek zvrátit na svoji stranu. Michal Rišica našel za obranou Sandru Holubovou, ta se kličkou zbavila gólmana a poslala nás do vedení (1:2). Do druhého poločasu dostali naši hráči taktické rozkazy využívat kombinační hru. A na hře to bylo vidět, krásně se propracovávali až před gólmana, ale Sandra Holubová, Štěpán Polášek či Petr Koňařík ne a ne trefit branku. A málem za to přišel náležitý trest, ale domácí hráč při úniku sám na brankáře trefil pouze tyč. To byl pro nás budíček a ve 40. minutě Petr Koňařík konečně využil svou šanci (1:3), o dvě minuty později se konečně mohl radovat Štěpán Polášek, když střelou z úhlu propálil vše, co mu stálo v cestě (1:4). Poté naši upustili z tempa a mysleli si, že teď už to půjde všechno samo a čím dál víc dávali prostor domácím a ti ho zužitkovali gólem na 2:4. Domácí se tlačili za vyrovnáním, ale zapomněli na zadní vrátka. Petr Koňařík nacentroval před bránu a Sandra Holubová hlavičkou zvýšila na 2:5 a zlomila tak domácí odpor. Od té doby jsme byli zase pánem na hřišti. Štěpán Polášek si potáhl míč středem a krásnou střelou zvyšoval na 2:6. V posledních minutách se dostal před brankáře Tomáš Rusín, propasíroval míč, který se pomalu kutálel do brány, v pádu ho ale ještě dorazil Petr Koňařík a uzavřel naše vítězství 2:7.