D – Valašská Polanka/Lužná : Huslenky/Hovězí 3:1 (2:1)

Dorost tentokrát zajížděl ke sdruženému týmu Valašská Polanka/Lužná. Náš tým se od začátku prezentoval velice aktivně, ale jako první se podařilo vsítit gól domácím, když se nešťastně míč odrazil od Štěpána Fojtů a padl z toho vlastní gól. Bojovnost našich hráčů ale v brzké době přinesla vyrovnání. Ve své šanci nezaváhal Tomáš Pokorný. Když už to vypadalo, že se do šatny půjde za nerozhodného stavu, tak se domácí prosadili z rohového kopu, konkrétně Michal Filgas. Gól do šatny na nás nenechal újmu a stále jsme se tlačili před soupeřovu bránu. V 60. minutě jsme ale nevyužili 100 ℅ šanci a hned z protiútoku poznali pořekadlo „nedáš, dostaneš“ a domácí navýšili na dvoubrankové vedení (3:1). I tak se v následujících minutách obraz hry nezměnil, ale pozorní domácí již své vítězství nenechali vzít. Našim hráčům se nedá upřít snaha, ale v dnešním zápase dostali lekci z produktivity a stále tak čekají na zisk bodu.