Jedna minuta od další výhry

V domácím zápase proti Bynině jsme ještě v 89 minutě drželi těsné vedení 4:3,hosté bohužel dokázali vyrovnat a došlo na penalty,v kterých jsme získali bonusový bod.Dva body nakonec bereme.Do utkání vstoupili lépe hosté,kteří byli fotbalovější a důraznější v osobních soubojích,taky si vypracovali tři velké šance,které bravurními zákroky zneškodnil náš brankář Mára Hučík.Další akci jsme však už neuhlídali a ve 20.minutě zaslouženě prohrávali 0:1.Naši hráči začali hrát až od 30.minuty a odměnou jim byla vyrovnávací branka,kterou po krásném centru Ondry Baletky vstřelil Januš Radek a do kabin se tak šlo za stavu 1:1.Do druhé půle naši hráči nastoupili s cílem pokračovat ve výkonu z konce první půle a urvat vedení na naši stranu.Což se celkem dařilo a dokázali jsme se dostat do vedení 3:1.Naši druhou branku vstřelil v 60.minutě střelou z poza šestnáctky Helis Tomáš a třetí pak,opět po centru Ondry Baletky přidal hlavou znovu Januš Radek.Hostům se v druhé půli kombinace již tolik nedařila,nejspíš i díky těžkému terénu,vsadili tak na jednoduchost a podnikali velmi nebezpečné brejky.Snížit však dokázali po standartní situaci,hlavou na 3:2.V 81.minutě pak zvýšil střídající Martin Rýc na 4:2 a už jsme se začali těšit z první domácí výhry v letošní sezoně,bohužel však předčasně.Hned o minutu později snížili hosté po průniku středem hřiště na 4:3.Naši hráči se pak ze všech sil snažili odolat závěrečnému náporu soupeře,ale bohužel v posledních sekundách zápasu přišel roh hostů a po velkém závaru v našem pokutovém území  dokázala Bynina srovnat na 4:4.Následné penalty již byly v naší režii,když jsme proměnili všech pět pokusů.Ztracená výhra v poslední minutě sice mrzí,ale dva body by jsme před zápasem a hlavně po prvním poločase určitě brali.

Huslenky – Bynina : 4 – 4 (5:3 pk)

Branky: 2x Matula J., Bartecký P., Neuberger M.,  – 2x Januš Radek, Helis Tomáš, Rýc Martin

Sestava: Hučík Marek – Januš Radek, Obr Petr, Helis Tomáš, Hrbáček Vlastimil, Brhlík Michal, Labaj Lukáš, Fojtů Michal, Dulava Štěpán, Baletka Ondřej, Rýc Martin.

Střídali: Chovanec Jan, Křupala Petr, Šimara Adam,