Vítězný 28.říjen

Dějiny kvůli tomu přepisovat nebudem,ale rozhodně jsme se dnes dočkali prvního letošního bodového zisku našeho „B-čka“ a hned vítězství.Dnešní dohrávka odloženého zápasu s Krhovou“B“ začala ve vlažném tempu a v prvních minutách se na hřišti nic moc nedělo.Hosté se pak ve třinácté minutě z nenápadné akce ujali vedení a podobně jsme o pět minut později dokázali vyrovnat 1:1,když svou první branku za muže vstřelil Fojtů Michal.Hosté pak přidali na obrátkách a vytvořili si několik brankových příležitostí a jen díky pohotovým zákrukům našeho brankáře Hrbáčka Pavla zůstával stav vyrovnaný a naopak jsme to byli my kdo se dostal do vedení, když ve 36.min. hlavou dorazili míč do sítě náš veterán Rožnovják Michal 2:1.Druhý poločas jsme začali lépe a Helis Tomáš zvýšil na 3:1.Tento výsledek naše hráče jakoby ukolébal a přestali hrát a přenecali iniciativu týmu Krhové,ti toho náležitě využili a v rozmezí  tří minut dokázali vstřelit dvě branky a vyrovnat na 3:3.Posledních dvacet minut se hrál hodně otevřený fotbal a oba týmy si vytvořili řadu příležitostí ke vstřelení čtvrté branky,ale byli jsme to my kdo se radoval jako první.Na 4:3 zvýšil svou druhou brankou v zápase Helis Tomáš.Už jsme začali pomýšlet na vítězství,zatím však předčasně,pět minut před koncem hosté dokázali opět vyrovnat 4:4.V závěru zápasu se pak štěstí přiklonilo na naši stranu a minutu před koncem po závaru v šestnástce hostů dotlačil míč za brankovou čáru Januš Radek a uzavřel tak skore zápasu na 5:4 na což už hosté nedokázali odpovědět a tak jsme mohli začít slavit první vítězství.

Huslenky „B“ – Krhová „B“ – 5 : 4

Branky: 2x Helis Tomáš, Fojtů Michal, Januš Radek, – 2x Plesník M., Kovář M., Grygařík V.

Sestava: Hrbáček Pavel – Brhlík David, Vichtora Marcel, Chrástecký Radek, Tydlačka Tomáš, Fojtů Michal, Labaj Lukáš, Rožnovják Michal, Groh David, Šimara Adam, Helis Tomáš.

Střídali: Mazáč Petr, Sklář Dominik, Januš Radek.