Opět vítězné penalty

Druhý domácí zápas v řadě skončil remízou a následně vítězným penaltovým rozstřelem,bonusový bod jsme tentokrát získali proti VKK „B“. V prvním poločase byli hosté lepším týmem a vytvořili si několik brankových příležitostí,využili však pouze jedinou,když se v 17.min ujali vedení 0:1. Tento výsledek vydržel až do konce poločasu a to především díky několika skvělým zákrokům našeho brankáře Marka Hučíka,který nás tak stále držel ve hře.Do druhého polačasu jsme nastoupili jako vyměnění.Rázem nás bylo plné hřiště,zvýšili jsme důraz v osobních soubojích a soupeř začal pod tlakem chybovat v defenzívě,čehož využil v 62 min.Baletka Ondřej k vyrovnání na 1:1.Vítězství na svou stranu pak mohli strhnout oba týmy,ale brankáři měli tentokrát svůj den a skore se tak už nezměnilo.V následném penaltovém rozstřelu udržel pevnější nervy náš golman,který kryl dva pokusy hostů a mohli jsme se tak radovat z bonusového bodu.

Huslenky :  VKK „B“ – 2 : 1 pk.

Branky : Baletka Ondřej – Mynarčík Adam

Sestava : Hučík Marek – Kopecký Tomáš, Dulava Štěpán, Januš Radek, Brhlík Michal, Brhlík David, Labaj Lukáš, Fotů Michal, Baletka Ondřej, Šimčík Jaroslav, Chovanec Jan.

Střídali : Šimara Adam, Fojtů Štěpán, Tydlačka Tomáš.