Nepovedený výjezd do Mikulůvky

V Mikulůvce nás kromě kvalitního soupeře čekalo těžké a hodně nerovné hřiště.Od prvních minut bylo patrné,že domácí tým je na své hřiště opravdu zvyklý a dokáže ho dokonale využít ve svůj prospěch a hned od začátku nás přitlačili na vlastní polovinu. Velmi záhy se taky ujali vedení 1:0 a to už ve třetí minutě po velmi laciné brance.Domácí nás i nadále tlačili a měli více ze hry.My jsme podnikali sporadické protiútoky a po jednom z nich z následného rohu v 15.min.vyrovnal Šimara Adam na 1:1. Vyrovnávací branka nás nakopla, hra se vyrovnala a chvíli to vypadalo,že by se nám mohlo podařit vývoj zápasu otočit v náš prospěch,tentokrát však z rychlého protiútoku udeřili domácí a ujali se vedení 2:1 a do poločasu pak ještě zvýšili na 3:1.Se zápasem jsme se ještě snažili něco udělat,ale čtvrtá branka v 53 min. po chybě našeho golmana nás definitivně zlomila.Domácí si už zápas pohlídali a v 72 min.uzavřeli skore zápasu na 5:1.

Mikulůvka – Huslenky „B“ : 5 – 1

Branky : 2x Tomšík, 2x Zámrský,  Holiš – Šimara Adam

Sestava : Hrbáček Pavel – Brhlík David, Tydlačka Tomáš, Chrástecký Radek, Píšek Petr, Fojtů Michal, Fojtů Štěpán, Sklář Dominik, Pisklák David, Šimara Adam, Baletka Ondřej

Střídali : Rožnovják Michal, Vichtora Marcel, Mazáč Jan