HUSLENKY – CHORYNĚ“B“ 3 : 2 (p.k.)

Zápas dvou různých poločasů. V tom prvním jsme byli jasně lepším týmem, sice jsme po nenápadné akci hostů prohrávali 0:1, ale vytvářeli jsme si spoustu šancí a kdyby jsme do poločasu vedli o pět branek nikdo by se nemohl divit. Vstřelili jsme ovšem jen dvě, když se trefili naši nejlepší střelci sezony Lukáš Labaj a Tetr Starec a tak se do kabin šlo za stavu 2:1. Ve druhém poločase už naše hra nebyla tak plynulá a byla plná nepřesností, vytvořili jsme si sice tři příležitosti, ale už to nebylo ono. Hosté se spoléhali hlavně na brejky a několikrát byli blízko vyrovnání, nejblíže pak v 85 minutě když zahrávali pokutový kop po faulu našeho golmana, ten však svou chybu napravil a pokutový kop chytil. Vyrovnání se bohužel Choryně nakonec dočkala a to z poslední akce zápasu v nastaveném čase. Po remíze 2:2 nás tak čekal první penaltový roztřel v sezoně v kterém se ukázal jako penaltový specialista náš brankář Patrik Pončík, který chytil další dva pokusy hostů. Naši exekutoři byli naopak úspěšní a proměnili všechny penalty a připsali jsme si tak druhý bonusový  bod.

HUSLENKY – CHORYNĚ“B“ 3 : 2 (p.k.)  (2:1)

Branky: Labaj Lukáš, Starec Petr- Žilinský Z., Landa J.

Sestava: Pončík Patrik- Obr Petr, Vráblík Martin, Trlica Filip, Labaj lukáš, Brhlík Michal, Šimara Adam,Chovanec Jan, Starec Petr, Václavík Ondřej, Januš Radek

Střídali: Blaha Ondřej, Rýc Martin,Křupala Petr, Helis Tomáš